Najpopularniejsze marki baterii wannowych na rynku

Bateria do wanny to element wyposażenia, bez którego nie może obyć się żadna łazienka. Nic dziwnego, że producenci wychodzą do inwestorów ze swoją szeroką ofertą, a wybór odpowiedniej baterii, wpisującej się w aranżację i odpowiadającej gustom i potrzebom użytkowników, staje się niezwykle trudny. Jaką baterię wannową wybrać i na których producentów armatury łazienkowej postawić? Podpowiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań.

Jaką baterię do wanny wybrać?

Na rynku dostępnych jest współcześnie kilka rodzajów baterii, które można dopasować do każdej aranżacji. Wybierając produkt, jakim jest bateria do wanny, mamy więc do wyboru m.in. baterie wannowe podtynkowe, baterie natynkowe, baterie wannowe stojące, wolnostojące i baterie sztorcowe. Każda z nich ma swoje wady i zalety, które warto przeanalizować, dokonując odpowiedniego wyboru. Baterie te różnią się nie tylko wyglądem, ale również montażem. Tak szeroki wybór sprawia, że wybór baterii wannowych nie jest łatwy.

W przypadku baterii wannowych warto więc zwrócić uwagę na produkt, jakim jest bateria wannowa KFA. Takie nowoczesne baterie wannowe wyposażone zostały w napowietrzacz, dzięki któremu to eleganckie rozwiązanie staje się zarazem rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym. Wśród oferowanych rodzajów baterii, doskonale wpisujących się w nowoczesne aranżacje łazienki, będzie również bateria wannowa Kludi. Decydując się na baterię od Kludi, można liczyć na wysoki poziom estetyki, połączony z funkcjonalnością. Baterie w kolorze chromu łączą w sobie ponadczasowy design oraz wygodę i komfort użytkowania. Nic dziwnego, że do takich baterii przekonuje się coraz więcej osób, poszukujących odpowiedniej baterii wannowej do swoich łazienek.

wanna

Oferta baterii wannowych od Grohe

Firma Grohe posiada w swojej ofercie szeroki wybór baterii różnego typu. Bateria wannowa Grohe to niezwykły komfort i wygoda użytkowania, połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami. Jednym z nich będzie z pewnością technologia SilkMove, dzięki której istnieje możliwość niezwykle szybkiego ustawienia strumienia wody oraz jej temperatury, bez konieczności montowania termostatu. Z kolei technologia StarLight gwarantuje, że bateria wannowa ścienna czy podtynkowa przez wiele kolejnych lat będzie cieszyła nas swoim nieskazitelnym wyglądem. Ciekawym rozwiązaniem od firmy Grohe będzie bateria wannowa 3 otworowa. Ten rodzaj baterii wannowej buduje wyjątkowe walory estetyczne i umożliwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny.

 

Bateria wannowa Hansgrohe – dobre rozwiązanie do każdej łazienki

Hansgrohe to kolejna firma, ciesząca się dużym zaufaniem inwestorów. Hansgrohe to firma, która rozwija się już od ponad 120 lat, inwestując nieustannie w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Tak powstała m.in. technologia AirPower, dzięki której bateria wannowa Hansgrohe zasysa powietrze, a następnie miesza je z wodą, zmniejszając w zdecydowany sposób jej zużycie. Takie baterie wannowo-prysznicowe to doskonałe rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, które warto rozważyć w trakcie remontu łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − jeden =