W pracy obchodzimy wiele rozmaitych okazji, do których zaliczają się nie tylko urodziny, czy imieniny, ale także jubileusze, awanse, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, Mikołajki oraz takie nietypowe święta, jak Dzień Grafika, Dzień Księgowej, czy Dzień Szefa. Prezenty wręczają sobie wzajemnie współpracownicy, ale nie warto zapominać również o swoim przełożonym. Wybór prezentu dla szefa często może wydawać się problematyczny. Relacje z kierownikiem, czy dyrektorem są zwykle bardzo oficjalne, dlatego staramy się wybierać upominki niezbyt zobowiązujące, ale jednocześnie oryginalne. Kubek dla szefa to pomysł na unikatowy i praktyczny prezent, który z pewnością spodoba się Twojemu przełożonemu.

Kubek dla szefa – dlaczego to dobry pomysł na prezent? 

Większość z nas rozpoczyna każdy dzień w pracy od wypicia kubka kawy lub ulubionej herbaty, która pobudzi nas do działania i doda energii na cały aktywny, przepełniony zawodowymi obowiązkami dzień. Można powiedzieć, że kubek to nieodłączny atrybut każdego pracownika, w tym także Twojego szefa. Zarówno w pracy fizycznej, jak i biurowej właściwe nawodnienie organizmu jest kluczowe dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia, a także podniesienia swojej efektywności i wydajności w pracy. Wielu z nas specjalnie na okazję rozpoczęcia nowej posady kupuje sobie szczególny kubek, który będzie mu służył tylko w miejscu pracy i przywoływał miłe skojarzenia. Czy więc podarowanie swojemu szefowi unikatowego kubka stworzonego specjalnie dla niego, nie jest fantastycznym pomysłem? Personalizowany kubek dla szefa to wręcz bardzo trafiony i bezpieczny prezent, który bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. 

Kubek dla szefa – pomysły  

W zależności od branży, w której pracujecie, rodzaju Waszej relacji oraz osobowości i indywidualnych upodobań przełożonego, kubek dla szefa może mieć różne oblicza i być bardziej gustowny i elegancki lub przeciwnie – zabawny i humorystyczny. Przed zakupem kubka dla szefa, warto wcześniej zaobserwować, jakie napoje pijane są przez niego najczęściej i po jakie modele kubków najchętniej sięga. Czy woli małe i filigranowe naczynia, w których przygotowuje małą czarną, czy raczej gustuje w kubkach o dużej pojemności, które służą mu do przyrządzania ziołowych lub herbacianych naparów, które wystarczą na wiele godzin pracy. W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto dostępnych jest wiele różnorodnych modeli kubków, które możesz dowolnie personalizować. Dostępne są takie rodzaje:

  • kubek klasyczny,
  • kubek emaliowany,
  • kubek kawowy,
  • kubek do latte,
  • kubek mini, kubek XXL,

Dostosuj kolor naczynia do temperamentu szefa, a następnie zaprojektuj unikalny nadruk, który uczyni kubek wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju.   

Co umieścić na kubku?

Na kubku dla szefa możesz nadrukować dowolny napis, zdjęcie lub grafikę. Skorzystaj z naszej bogatej bazy gotowych pomysłów lub zainspiruj się do stworzenia własnego oryginalnego nadruku. Na kubku umieść po prostu napis z życzeniami „Miłego dnia” lub „Owocnej pracy”. Jeśli Twoje relacje z szefem uznajesz za bardziej swobodne i mniej formalne, zaprojektuj kubek z dowcipem i humorystycznym akcentem. Świetnie sprawdzi się powiedzenie w stylu: „Praca nie zając, nie ucieknie, a kawa wystygnie” lub „Bez kota, to nie robota”, które może szczególnie przypaść do gustu właścicielom kotów.  

Personalizowany kubek dla szefa to także świetna możliwość, aby podkreślić rolę pełnionego przez niego stanowiska lub rodzaj branży, w której pracujecie. Kubek księgowej, kubek grafika, kubek programisty lub kubek aptekarza opatrzony pomysłową grafiką to doskonały pomysł na nietuzinkowy i użyteczny prezent, który z pewnością stanie się ulubionym gadżetem Twojego przełożonego.  

Artykuł partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 13 =